ShutUP and work for StartUP

IN-SPIRO bude pořádat v září akci ShutUP and work for StartUP. ShutUP and work for StartUP je veletrh pracovních příležitostí ve startupech - začínajících, inovativních firmách.

Veletrh nabídne zájemcům práci ve škále startupových firem, které nabízejí kromě zaměstnání, hlavně inovtivní nápad a prostředí živé, rozvíjející se společnosti. Velko množství start-upů hledá nové zaměstnance a velké množství lidí má naopak zájem pracovat pro společnost, která přináší něco nového. 

Proto nabízíme dva dny, ve kterých se návštěvníci budou moci zúčastnit prezentací firem, které s nimi, v případě zájmu, udělají poohovor přímo na místě. Každý startup bude mít svůj vyhrazený čas na prezentaci a na samotný nábor zaměstnanců. Výsledky se zájemci dozví hned na místě. Nebude třeba vytvářet motivační dopis, ani dlouho čekat na odpověď mailem.

Zájemci se registrují přímo ke startupům, které je zajímají, přijdou, poslechnou si jejich prezentace a zúčastní se náboru start-upů, které si vybrali. Navíc proběhne panelová diskuze, večertní networking a ochutnávky různých, převážně startupových firem.

Více informaci naleznete na naši webových stránkách http://in-spiro.cz/shut-up/

Napište nám: