Účast IN-SPIRA na konferenci GCUC v USA

Ve dnech 3.5. – 6.5.2016 se konala největší coworkingová konference na světě s názvem Global Coworking Unconference Conference, a to přímo v Kalifornském státu ve městě Los Angeles. Jednalo se o výjimečnou možnost rozšíření obzor, načerpání inspirace, vytvoření nové spolupráce a především vzdělání v oblasti vedení a řízení coworkingových center po celém světě, při které IN-SPIRO nemohlo chybět. Stejně jako minulý rok, kdy byla vyslána hlavní manažerka centra Stáňa, tak i tento rok byl vyslán manažer centra Patrik.

Náplní celé konference byly nejen edukativní přednášky a semináře, ale i možnosti k seznámení se mezi jednotlivými centry a jejich zaměstnanci. Získání nových kontaktů a vědomostí včetně obsahu a výhod pro fanoušky a členy centra byly primárním cílem této cesty. Díky účasti na konferenci byly představeny kromě samotného centra i další projekty a startupy, které vznikají v IN-SPIRU pod hlavičkou společnosti DEGIRANS SE. Očekáváme tedy i celkové rozšíření povědomí naší práce.

Aktuální informace z cesty jste mohli sledovat na sociálních sítích centra IN-SPIRO. Samotné články a shrnutí celé cesty poté najdete na blogu centra, který se nachází na jeho webových stránkách.

Coworkingu zdar!

Napište nám: