řekli o nás

Naši akcionáři o nás říkají:

Jarmila Jandová a Radislav Sonntag

Jsme spolumajitelé – akcionáři společnosti DEGIRANS SE.

Jak se to stalo?

Již 20 let projektuji dřevostavby a dřevo se stalo mým posláním. Při vytváření projektů ve vizualizaci se sžívám s tímto přírodním materiálem. Vím, jak je dřevo pro náš život důležité. Proto jsem neváhal vstoupit do společnosti DEGIRANS SE, která podporuje projekty obnovy a udržitelnosti přírodních zdrojů, sázení stromů, atd.

Do jednoho projektu, podporovaného společností DEGIRANS SE: MY TREES – Zasaď strom a pošli to dál, jsme se s přítelkyní zaregistrovali. Sdílíme jeho myšlenku a hodnoty, které z realizace vyplývají, pomoc přírodě i člověku navzájem. Projekt je transparentní, globální s úžasnou myšlenkou. Proto jsme zainventovali Kč 1 000 000,- do stromů a nákupu půdy v Kolumbii.

Teď, kdy se nákup stal realitou, jsme spoluvlastníky této půdy, prožíváme celé dění s velkým nadšením. Už nejsme jen vizionáři, ale realizátory. Půda je nakoupena a stromy připraveny k výsadbě. Pokud máš takovou touhu pomoci přírodě výsadbou rychle rostoucích stromů, přidej se. Zachráníš další mnoholeté stromy, aby mohly plnit svoji všestrannou funkci. Je to pomoc planetě, ale i nám všem. Odměna s tím spojená je pro nás důležitá v uskutečňování svých snů- svobodného rozhodování o svém životě a finanční nezávislosti.

Za nás je toto rozhodnutí správné. Navíc se pravidelně setkáváme se členy společnosti a vymýšlíme plány, které s takovou skupinou lidí jsou uskutečnitelné. Nic však nejde bez přičinění.. Nejprve musíš dát (finance, energii, nadšení, …..), a pak dostaneš. Jsou to krásné příběhy, které od začátku vstupu do společnosti prožíváme. Všechna naše rozhodnutí jsou jen v našich hlavách.

David Krejčí­k

Do společnosti Degirans SE jsem se rozhodl investovat, protože věřím v potenciál společnosti a investicí do půdy považuji za správný krok. Hlavně jsem nechtěl držet peníze jen v bance. Banka vám v současné době nenabídne zajímavou úrokovou sazbu. Degirans SE mě velice zaujal i projekty na kterých pracuje a také je podporuji!

Lukáš Juřina

zerooone

Jsme zerooone, jsme architekti a chceme být první a nejlepší v tom co děláme a co nás baví, proto 001. Neustále v nás rezonují slova jako udržitelný, soběstačný, nezávislý, inovativní, šetrný, ekologický a mnohé další, které je možné dále skloňovat napříč všemi obory lidské činnosti. Partnerství se společností DEGIRANS SE jsme si zvolili právě proto, že je určitě první a jednou z nejlepších voleb pro všechny, kdo mají zájem být přímým účastníkem právě takové smysluplné cesty. Chceme si být více než jistí v tom, že co z přírody této země vezmeme, bychom jí měli minimálně několikrát vrátit.

Ing. Miroslav Å kvára, MBA

Lektor finanční gramotnosti

Žijeme v období, kdy nám bankovní svět nabízí záporné úrokové sazby a z bývalých spořicích účtů se bohužel stávají nízkoúročené běžné účty. To je jeden z důvodů, proč stále vice investorů vyhledává alternativní investice. Mnoho lidí se na dnešní svět divá jiným očima. Hledají příběhy, novinky, zajímají se o sociální projekty a ochranu životního prostředí. A z této oblasti je také project DEGIRANS. Je moderní svěží a má ambice do budoucna. Proto mne zaujal a fandím mu.

Pavel Hradil

akcionář

Investice do začínajících firem, podpora životního prostředí a dobročinných akcí, činnost coworkingového centra. To vše jsou aktivity, které vypadají z pohledu investora zajímavě a dávají mi smysl.

Karel Å í­p

akcionář

Do akcií společnosti DEGIRNAS SE jsem se rozhodl investovat z několika důvodů. Jedním nich z bylo, že v současné době již vlastním nějaké investiční portfolio a akcie tohoto typu mi v portfoliu chyběly. Dalším důvodem byl směr společnosti a její globální cíle, toto je u firem z investorského hlediska vždy zajímavé. V oblasti energetiky, obnovitelných zdrojů a technologie vidím budoucnost na globální úrovni. Velmi zajímavá je také podpora start-up projektů a jejch rozvoj. V neposlední řadě mě jako investora zajímá profit. Ten vidím u této společnosti v desítkách procent a v pro mě přijatelném časovém horizontu. Jako investora mě primárně zajímá profit, dále pak riziko, likvidita a investiční horizont. U akcií společnosti DEGIRANS SE jsem si tyto faktory vyhodnotil jako přijatelné a z investorského hlediska zajímavé, proto jsem se rozhodl do nich investovat.

Bc. Elena Goldstein

project manager

V současné době je spousta možností k investicím, kde se lze snadno spálit. Právě proto jsem se rozhodla investovat do společnosti, která nejenže má smysl a dává naději celé civilizaci, ale zároveň je nejméně rizikovou: skupování zemědělské půdy, čističky vod nebo rychle rostoucí dřeviny neochromí finanční krize ani pohromy moderního světa. Proto je Degirans SE tou nejlepší volbou, kterou ráda všem doporučím.

Napište nám: