ČTK - DEGIRANS SE a SPACESPY společně

ČTK – SPACESPY – Užitečná a přátelská, ještě nosí peníze – Novou aplikaci SPACESPY se rozhodla podpořit česká společnost DEGIRANS SE, která je zaměřena na start-upy a obecně prospěšné projekty z oblasti sociálního podnikání, ochrany životního prostředí a podpory obnovitelných zdrojů.

Aplikace SPACESPY se dá použít k ryze praktickému geolokačnímu vyhledání možností stravování, ubytování, cestování, kulturních, společenských či sportovních akcí atd. v konkrétní lokalitě, kterou si na mapě určíte. Stejně tak si v ní ale můžete v aktuálním čase vyhledat přátele už známé či zcela nové, abyste s nimi vyrazili na kolo, na drink, zkrátka kamkoli. Samozřejmou funkcí je i klasický chat zdarma a také možnost průběžně si volit, zda chcete být „viditelní“ pro každého, nebo jen pro vybrané přátele, či pro nikoho.

Zcela unikátní funkcí SPACESPY je hromadná placená zpráva, která je mnohem levnější než běžná reklama. Každý tak může oslovit naprosto všechny, které si pomocí „kružnice na mapě“ v dané lokalitě vyhledal a nabídnout třeba své služby či zboží, nebo tímto způsobem učinit rychlý spotřebitelský průzkum. Z takovéto zprávy má pak finanční profit každý jednotlivý uživatel, který na ni reaguje. Další možností, jak se SPACESPY vydělávat, je šířit tuto aplikaci pomocí affiliate programu.

„SPACESPY má potenciál stát se nejen u nás, ale i ve světě masově vyhledávanou apkou, a to nejen pro množství užitečných funkcí, které nabízí, ale hlavně pro svou unikátnost a jedinečné poslání,“ vysvětluje člen představenstva DEGIRANS SE Ing. Beata Pilná.

„Představuje vlastně kombinaci nové generace sociální sítě a nejmodernějšího vyhledávače. Své uživatele baví i informuje a zároveň jim umožňuje vydělávat peníze.

Může dobře a levně sloužit i k podnikání. Je určena všem, jednotlivcům i firmám. SPACESPY zkrátka dosavadní smysl podobných informačních, vyhledávacích a komunikačních aplikací a sítí posouvá na mnohem vyšší level.

Autorem SPACESPY je Slovák Richard Olšovský, který o ní mj. říká: „Ostatní sociální sítě se zabývají hlavně minulostí, tj. tím, co uživatel dělal, kde byl… Status SPACESPY je naopak aktivita budoucí: můžeš ukázat světu kousek své budoucnosti a dovolit, aby ji ovlivnil tak, jak ty chceš…“

O společnosti DEGIRANS SE

Společnost DEGIRANS SE (http://www.degirans.com) založili zkušení severočeští podnikatelé manželé Beata a Jaroslav Pilných před dvěma lety, s cílem podporovat start-upy a obecně prospěšné projekty z oblasti sociálního podnikání, ochrany životního prostředí a podpory obnovitelných zdrojů.

Činnost této společnosti je realizována ve třech velkých projektech:

IN SPIRO – co-workingové centrum v Praze je projekt zaměřený na podporu zajímavých podnikatelských nápadů a rozvoj komunity (http://www.in-spiro.cz). Jde o oblíbené místo start-upistů, freelancerů a začínajících podnikatelů, kteří pro rozjezd svého byznysu potřebují kvalitní zázemí a komunitu, v rámci které si mohou předávat kontakty, zkušenosti a inspiraci.

RRD – RYCHLE ROSTOUCÍ DŘEVINY – projekt zaměřený na udržitelný rozvoj, jehož cílem je nákup či pronájem půdy v EU, popřípadě Asii a osázení této půdy rychle rostoucími dřevinami. Společnost DEGIRANS SE se chce díky tomuto projektu stát plnohodnotným hráčem na poli energetiky v ČR a získat tak významný podíl na trhu. V současné době je projekt ve fázi získávání kapitálu.

Třetím projektem je již výše zmíněný SPACESPY.

http://www.ceskenoviny.cz/pr/index_view.php?id=24818

Napište nám: